Duellog; yeni nesil bir spor sosyal ağ - Afşin Çelik

Duellog; yeni nesil bir spor sosyal ağ

06 Kas.Afşin Çelik tarafından yazılmış,(Kariyer, Tasarım, Çalışma)

duellog_logoSize bu yazımda tasarımına emek vermekte olduğum, aylardır üzerinde çalıştığımız ve yakında beta sürümüne geçeceğimiz duellog’tan bahsedeceğim. Projenin fikir babası ve de son iki yılını bu işe adamış olan Osman Faruk Küçükerdem’in geçtiğimiz yıl bana atmış olduğu bir e-posta ile başlayan etkileşim daha üzerinden çok geçmeden rüzgarında bir o yana bir bu yana savrulduğum harika bir serüvene dönüştü. Bu rüzgar Çanakkale’nin durmak bilmeyen sert rüzgarına alışkın olan benim için bile baş döndürücü bir etki yaratmıştı

Güzel bir proje ortaya çıkaracak, insanların bu projeyi kullandıklarını görecek ve ileride bu projede ben de emek verdim deyip gurur duyacaksınız. Heyecan hat safhada!

Gelelim projeye, siteye ilk girişte de göreceğiniz gibi yapılan iş özetle kazanırken de kaybederken de eğlenmek için spor karşılaşmaları yapanları hedefliyor. Duellog’u kısaca tanımlayacak olursak; Halısaha, basketbol, tenis gibi rakipli tüm spor dallarında kullanıcıların, oturduğu bölge veya okuduğu üniversitedeki arkadaşlarıyla gerçek hayatta maç organize ederek eğlenmeyi ve sosyalleşmeyi amaç edinen yeni nesil bir spor sosyal ağı.

Duellog sitesine giderek bir davetiye talebinde bulunup bu heyecana katılabilirsiniz. Şu an için sizin isteklerinize, eleştirilerinize ve bildirimlerinize ihtiyacımız var. Tabi bu aşamadan sonra gereken sabır, çalışkanlık ve de uykusuzluk, proje üzerinde çalışan takım arkadaşlarım ve benim için, artık işin tuzu biberi.

Maça var mısın?

:, ,5 Yorum

 • CoMedY

  Hayırlı olsun !

 • Osman Faruk Küçükerdem

  Biz seni tanımaktan çok mutlu olduk Afşin. Karşımıza seni çıkaran Allah’a hep şükrettim gerçekten. O zaman bu işin altından kalkacak, yüreğini koyup asılacak belki de tek kişiyle birlikte çalışma şansını verdiği için.

  Tasarımlarınla Duellog’a can ve renk kattığın için teşekkür ederim.Ellerine, yüreğine, zihnine sağlık. Umarım uzun yıllar birlikte daha nice güzel projelere imza atmak dileğiyle ;)

  sevgiler
  osman

 • Sezgin ŞAHİN

  yürü be Afşin’im :)

 • Halil SAĞLAM

  Ooo Afşin, harika bir işe girişmişsin. Yakında farklı fikirli projeler olarak gündeme gelir. İyi çalışmalar.

 • Evrim Onur Demir

  Sitedeki şu cümle beni bitirdi:

  ****
  İLETİŞİM

  * Maç için arkadaşlarına her seferinde tek tek ulaşmaktan yorulmuşsan,
  * * Bunlara ulaşacağım derken harcadığım zaman ve kontörün haddi hesabı yoksa,
  ****

  Hayatımda önemli yer etmiş şu iki probleme çözüm bulunabileceği aklıma gelmemişti. Beni yaşamdan soğutan soruna çözüm üretenlere teşekkürler! :DD

  Anafikri harika bir site, tasarımı da süper, gerisi reklama bağlı, umarım tutar :) Tebrikler.

Cevap verBirşey mi aradınız?

Üşenmeyin arayın!

Aradınız yine de bulamadınızsa benimle iletişime geçin!

Tavsiye Siteler

Buyurun, bir de buradan yakın...

Eskiler

Tarihe göre sıralanmışlar...